Neden İleti Yayıncılık?

İleti Yayıncılık, kitap dünyasında elde ettiği deneyimi daha da ileriye götürmeyi hedefliyor. Kitap dünyasının en köklü yayınevi olmak kimi zamanlarda yetersiz kalabiliyor. İşte tam da bu nedenle yeniliklere açık, modern dünyayı takip eden bir yayıncılık anlayışı çok önemli bir yerde duruyor. Ortaya koyduğumuz hizmetlerle, gelişen ve değişen döneme ayak uydurmakta zorlanmayan genç yapıcılarız. Genç fikirlerimizden aldığımız enerjiyi paylaşmak bizi mutlu eden şeylerin başında geliyor.

İleti Yayıncılık‘la çalışmak demek kolektif bir ruhu yakalıyor olmak demektir. Başarıyı yakalamak için hep birlikte irade geliştirmek demektir. Yepyeni bir estetik algıyı kitap okurlarıyla buluşturmak ve bu buluşmadan sonuç almak demektir.

Aslında en önemlisi bir kitabı yayımladıysak arkasında durmayı biliyoruz. Kitabı basıldıktan sonra yazarını terk eden, onları ‘kaderiyle’ yalnız bırakan yayıncılardan değiliz. Gecenizi gündüzünüze katarak yazdığınız kitap, en geniş kesime yayılırsa hep beraber mutlu oluruz. Bir yerlerde yolunda gitmeyen şeyler varsa uğraşır hep birlikte çözeriz. Artık “yayıncı kitabımla ilgilenmiyor” yakarışlarına bir son veriyoruz. Yayımlanmış olan kitapla ilgili olarak ‘yapılabilecek şeyler belli‘ diyerek kendimizi dar sınırlara hapsetmiyoruz. Her zaman yapılabilecek bir şey vardır.

Sizi İleti Yayıncılık‘la dost olmaya davet ediyoruz…